Jaukus pokalbis

  apie mane

  Lina Smolskienė

  Esu Lina Smolskienė, Vilniaus universitete baigiau Lietuvių filologijos fakultetą, Vytauto Didžiojo universitete įgijau lietuvių kalbotyros magistro laipsnį. Individualiosios psichologijos institute baigiau individualiosios psichologijos konsultavimo programą. Šiuo metu studijuoju Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute. Mano praktikoje yra įvairių darbinių patirčių: žurnalistinio darbo spaudoje, darbo su komunikacijos specialistais kalbos kultūros srityje, televizijos bei radijo laidų rengimo ir dėstymo patirties. Šiuo metu savanoriauju Jaunimo linijoje. Nuo 2016 m. užsiimu psichologinio konsultavimo praktika. Be to, domiuosi tibetietiškų dubenų skambesiu ir masažu, joga, meditacija.

  Manau, kad įvairi darbinė patirtis padeda psichologinėje veikloje: tai leidžia į įvairius reiškinius ir situacijas pažiūrėti įvairiapusiškiau, plačiau matyti žmogų ir pasaulį.

  Konsultuoju suaugusiuosius įvairiomis temomis: konfliktai poroje, adaptacijos sunkumai, aktyvumo ir dėmesio sutrikimai, bendravimo sunkumai, depresija, elgesio sunkumai, emociniai sunkumai, fobijos, fizinis ir psichologinis smurtas, įkyrios mintys, įtampa, negebėjimas atsipalaiduoti, sunkumai susiduriant su karjeros ir profesijos iššūkiais, konsultavimas prieš svarbių sprendimų priėmimą, krizinės situacijos, lėtinis nuovargis, liūdesys, nerimas, netekties išgyvenimas, nesveiki įpročiai, mokymosi sunkumai, perfekcionizmas, priklausomybės, prisirišimas, savarankiškumo stoka, psichologinės krizės, psichologinės traumos, psichosomatiniai sutrikimai, savęs pažinimas,  savivertė, skyrybos, smurtas šeimoje, stresas, tarpasmeniniai santykiai, tėvystė.

  Registruokis konsultacijai